FillPDF (8.x-4.0-alpha1) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Prefix
th: คำนำหน้า

en: Suffix
th: คำต่อท้าย

en: Delete
th: ลบ

en: Value
th: ค่า

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: Import
th: นำเข้า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Update
th: ปรับปรุง

en: ID
th: ไอดี

en: Upload
th: อัพโหลด

en: Other
th: อื่นๆ

en: Add field
th: เพิ่มช่องรับข้อมูล

en: Public files
th: ไฟล์สาธารณะ
