FillPDF (8.x-4.0) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Value
cs: Hodnota

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Edit
cs: Upravit

en: Label
cs: Popisek

en: Download PDF
cs: Stáhnout PDF

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Upload
cs: Nahrát

en: Other
cs: Jiné

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Tokens
cs: Tokeny

en: Administrative description
cs: Administrativní popis

en: Private files
cs: Privátní soubory

en: Public files
cs: Veřejné soubory
