FillPDF (8.x-4.0) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Value
si: අගය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Label
si: ලේබලය
