FillPDF (8.x-4.0) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Prefix
vi: Tiền tố

en: Suffix
vi: Hậu tố

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Value
vi: Giá trị

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Edit
vi: Sửa

en: Import
vi: Nhập vào

en: Label
vi: Nhãn

en: Update
vi: Cập nhật

en: ID
vi: Mã

en: Upload
vi: Tải lên

en: Other
vi: Khác

en: Administrative description
vi: Mô tả dành cho quản trị

en: Private files
vi: Các tệp được bảo mật

en: Public files
vi: Các tệp công cộng
