FillPDF (8.x-4.10) - en to af translation catalogue (18 entries)

en: Prefix
af: Voorvoegsel

en: Suffix
af: Agtervoegsel

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: - None -
af: - Geen -

en: Settings
af: Verstellings

en: Import
af: Voer in

en: Save
af: Stoor

en: Create
af: Skep

en: All
af: Alle

en: Block
af: Blok

en: Location
af: Ligging

en: Other
af: Ander

en: Apply
af: Pas toe

en: File system settings
af: Lêersisteem verstellings

en: Master
af: Meester
