FillPDF (8.x-4.10) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Other
my: အခြား

en: Public files
my: အများမြင်နိုင်သည့် ဖိုင်များ
