FillPDF (8.x-4.10) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: Prefix
sk: Predpona

en: Suffix
sk: Prípona

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Edit
sk: Upraviť

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Import
sk: Importovať

en: Save
sk: Uložiť

en: Create
sk: Vytvoriť

en: All
sk: Všetky

en: Block
sk: Blok

en: Location
sk: Umiestnenie

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Desc
sk: Zostupne

en: Other
sk: Ostatné

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Duplicate
sk: Duplikovať

en: Apply
sk: Použiť

en: Mapping
sk: Mapovanie

en: Administrative title
sk: Názov pre administráciu

en: Public files
sk: Verejné súbory

en: Asc
sk: Vzostupne

[ctx: Entity type group]
en: Content
sk: Obsah
