FillPDF (8.x-4.2) - en to tr translation catalogue (27 entries)

en: Prefix
tr: Ön ek

en: Suffix
tr: Son ek

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Edit
tr: Düzenle

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Download PDF
tr: PDF'yi indir

en: Upload
tr: Yükle

en: All
tr: Tümü

en: Block
tr: Blok

en: Location
tr: Konum

en: Desc
tr: Azalan

en: Other
tr: Diğer

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Tokens
tr: tokens

en: Apply
tr: Uygula

en: Mapping
tr: Eşleştirme

en: Export configuration
tr: Yapılandırmayı dışa aktar

en: Administrative title
tr: Yönetsel başlık

en: Administrative description
tr: Yönetsel açıklama

en: Private files
tr: Özel dosyalar

en: Public files
tr: Ortak dosyalar

en: Asc
tr: Artan

en: Import configuration
tr: Yapılandırmayı içe aktar

en: Master
tr: Ana (master)
