FillPDF (8.x-4.3) - en to he translation catalogue (25 entries)

en: Prefix
he: קידומת

en: Suffix
he: סיומת

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Import
he: יבוא

en: Upload
he: העלאה

en: All
he: הכל

en: Block
he: בלוק

en: Location
he: מיקום

en: Desc
he: יורד

en: Other
he: אחר

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Apply
he: החל

en: Mapping
he: מיפוי

en: Export configuration
he: ייצוא תצורה

en: Administrative title
he: כותרת בממשק הניהול

en: Administrative description
he: תאור בממשק הניהול

en: Private files
he: קבצים פרטיים

en: Public files
he: קבצים ציבוריים

en: Asc
he: סדר עולה

en: Import configuration
he: יבוא תצורה

en: Master
he: מאסטר
