FillPDF (8.x-4.3) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Prefix
is: Forskeyti

en: Suffix
is: Viðskeyti

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: Import
is: Flytja inn

en: Download PDF
is: Hlaða niður PDF

en: ID
is: Kenni

en: Upload
is: Hlaða upp

en: All
is: Allt

en: Block
is: Blokk

en: Location
is: Staðsetning

en: API Key
is: API Lykill

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja
