FillPDF (8.x-4.6) - en to pt translation catalogue (25 entries)

en: Prefix
pt: Prefixo

en: Suffix
pt: Sufixo

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Edit
pt: Editar

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Import
pt: Importar

en: Download PDF
pt: Descarregar PDF

en: Upload
pt: Carregar ficheiro

en: All
pt: Todos

en: Location
pt: Localização

en: API Key
pt: Chave API

en: Other
pt: Outro

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Tem a certeza que deseja eliminar %name?

en: Apply
pt: Aplicar

en: Mapping
pt: Mapeamento

en: Additional settings
pt: Definições adicionais

en: Export configuration
pt: Exportar configuração

en: Administrative title
pt: Título administrativo

en: Administrative description
pt: Descrição administrativa

en: Private files
pt: Ficheiros privados

en: Public files
pt: Ficheiros públicos

en: Import configuration
pt: Importar configuração

en: Master
pt: Principal
