Filter Format Audit (1.0.0-rc1) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Tag
ar: وسم

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Name
ar: الاسم

en: Format
ar: التنسيق

en: results
ar: النتائج

en: ID
ar: المعرف ID

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Field name
ar: اسم الحقل

en: Desc
ar: تنازلي

en: Attributes
ar: سمات

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Deleted
ar: محذوف

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
