Filter Format Audit (1.0.0-rc1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Name
bg: Име

en: Format
bg: Формат

en: results
bg: Резултати

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Deleted
bg: Изтрито

en: Apply
bg: Търси
