Filter Format Audit (1.0.0-rc1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: Name
bs: Ime

en: results
bs: rezultati

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Field name
bs: Ime polja

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
