Filter Format Audit (1.0.0-rc1) - en to de translation catalogue (19 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: results
de: Ergebnisse

en: Unknown
de: Unbekannt

en: Field name
de: Feldname

en: Desc
de: Absteigend

en: Attributes
de: Attribute

en: Sort by
de: Sortieren nach

en: Deleted
de: Gelöscht

en: Apply
de: Anwenden

en: Edit content
de: Inhalt bearbeiten

en: Offset
de: Versatz

en: result
de: Ergebnis

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: « First
de: « Anfang

en: Last »
de: Ende »

en: Filter format
de: Filterformat

en: Asc
de: Aufsteigend
