Filter Format Audit (1.0.0-rc1) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Reset
eo: Restarigu

en: Name
eo: Nomo

en: results
eo: rezultoj

en: ID
eo: Identigilo

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Field name
eo: Nomo de kampo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Deleted
eo: Forigita

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
