Filter Format Audit (1.0.0-rc1) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Tag
et: Sildid

en: Reset
et: Tühista

en: Name
et: Nimi

en: Format
et: Vorming

en: results
et: tulemust

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Desc
et: Kahanev

en: Attributes
et: Omadused

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Deleted
et: Kustutatud

en: Apply
et: Rakenda

en: Edit content
et: Muuda sisu

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Filter format
et: Filtri formaat

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
