Filter Format Audit (1.0.0-rc1) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Tag
hr: Oznaka

en: Reset
hr: Poništi

en: Name
hr: Naziv

en: Format
hr: Oblik

en: results
hr: rezultati

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Field name
hr: Naziv polja

en: Desc
hr: Silazno

en: Attributes
hr: Atributi

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Deleted
hr: Uklonjeno

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
