Filter Format Audit (1.0.0-rc1) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Tag
ps: بچوۍ

en: Name
ps: نوم

en: Format
ps: بڼه

en: ID
ps: پېژند

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: Attributes
ps: ځانتياوې

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Deleted
ps: ړنګ شو

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
