Filter Format Audit (1.0.0-rc1) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Tag
ru: Тег

en: Reset
ru: Сбросить

en: Name
ru: Название

en: Format
ru: Формат

en: results
ru: результаты

en: Unknown
ru: Неизвестно

en: Field name
ru: Имя поля

en: Desc
ru: По убыванию

en: Attributes
ru: Атрибуты

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Deleted
ru: Удалено

en: Apply
ru: Применить

en: Edit content
ru: Редактировать содержимое

en: Offset
ru: Пропустить

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Filter format
ru: Формат фильтра

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной
