Filter Format Audit (1.0.0-rc1) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Tag
uk: Теґ

en: Reset
uk: Скинути

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Format
uk: Формат

en: results
uk: результати

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Field name
uk: Назва поля

en: Desc
uk: Спад

en: Attributes
uk: Атрибути

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Deleted
uk: Видалено

en: Apply
uk: Застосувати

en: Edit content
uk: Редагувати вміст

en: Offset
uk: Зміщення

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Filter format
uk: Формат фільтру

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне
