Filter Format Audit (1.0.0-rc2) - en to da translation catalogue (21 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Reset
da: Gendan

en: Name
da: Navn

en: results
da: resultater

en: Unknown
da: Ukendt

en: Field name
da: Feltnavn

en: Count
da: Antal

en: Desc
da: Faldende

en: Attributes
da: Attributter

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Deleted
da: Slettet

en: Apply
da: Udfør

en: Edit content
da: Redigér indhold

en: Offset
da: Forskydning

en: result
da: resultat

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Filter format
da: Filterformat

en: Asc
da: Stigende
