Filter Format Audit (1.0.0-rc2) - en to he translation catalogue (22 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Tag
he: תגית

en: Reset
he: איתחול

en: Name
he: שם

en: Format
he: פורמט

en: results
he: תוצאות

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Field name
he: שם שדה

en: Count
he: כמות

en: Desc
he: יורד

en: Attributes
he: מאפיינים

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Deleted
he: נמחק

en: Apply
he: החל

en: Edit content
he: ערוך תוכן

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
