Filter Format Audit (1.0.0-rc2) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Tag
lv: Birka

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Format
lv: Formāts

en: results
lv: rezultāti

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Count
lv: Skaits

en: Desc
lv: Dilst.

en: Attributes
lv: Atribūti

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Deleted
lv: Dzēsts

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Edit content
lv: Labot lapas saturu

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Filter format
lv: Filtra formāts
