Filter Format Audit (1.0.0-rc2) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Name
mr: नाव

en: Format
mr: रचना

en: results
mr: परिणाम

en: Field name
mr: फील्डचे नाव

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Deleted
mr: मिटवले गेले
