Filter Format Audit (1.0.0-rc2) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Tag
nl: Label

en: Name
nl: Naam

en: Format
nl: Opmaak

en: results
nl: resultaten

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Field name
nl: Veldnaam

en: Count
nl: Aantal

en: Desc
nl: Aflopend

en: Attributes
nl: Attributen

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Deleted
nl: Verwijderd

en: Apply
nl: Toepassen

en: Edit content
nl: Inhoud bewerken

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Filter format
nl: Filter formaat

en: Asc
nl: Oplopend
