Filter Format Audit (1.0.0-rc2) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Tag
ro: Marcaj

en: Reset
ro: Resetează

en: Name
ro: Nume

en: results
ro: rezultaterezultate

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Field name
ro: Nume câmp

en: Count
ro: Contor

en: Desc
ro: Descendent

en: Attributes
ro: Atribute

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Deleted
ro: Şters

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Filter format
ro: Format filtru

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
