Filter Format Audit (1.0.0-rc2) - en to tr translation catalogue (23 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Tag
tr: Etiket

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Name
tr: İsim

en: Format
tr: Biçim

en: results
tr: sonuçlar

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: Field name
tr: Alan adı

en: Count
tr: Sayaç

en: Desc
tr: Azalan

en: Attributes
tr: Nitelikler

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Deleted
tr: Silindi

en: Apply
tr: Uygula

en: Edit content
tr: İçeriği düzenle

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Filter format
tr: Süzgeç biçimi

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
