Filter Format Audit (1.0.0-rc4) - en to cs translation catalogue (21 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Tag
cs: Štítek

en: Name
cs: Jméno

en: Format
cs: Formát

en: results
cs: výsledky

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Field name
cs: Název pole

en: Count
cs: Počet

en: Desc
cs: Sestupně

en: Attributes
cs: Atributy

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Deleted
cs: Smazáno

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Filter format
cs: Formát filtru

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
