Filter Format Audit (1.0.0-rc4) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Tag
el: Ετικέτα

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Name
el: Όνομα

en: Format
el: Μορφή

en: results
el: αποτελέσματα

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Field name
el: Όνομα πεδίου

en: Count
el: Αρίθμηση

en: Desc
el: Φθί

en: Attributes
el: Χαρακτηριστικά

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Deleted
el: Διαγραμμένο

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
