Filter Format Audit (1.0.0-rc4) - en to es translation catalogue (21 entries)

en: Content
es: Contenido

en: Tag
es: Etiqueta

en: Reset
es: Restablecer

en: Name
es: Nombre

en: Format
es: Formato

en: results
es: resultados

en: Unknown
es: Desconocido

en: Field name
es: Nombre del campo

en: Count
es: Número

en: Attributes
es: Atributos

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Deleted
es: Eliminado

en: Apply
es: Aplicar

en: Edit content
es: Editar contenido

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: « First
es: « Primero

en: Last »
es: Último »

en: Filter format
es: Formato de filtro

en: Master
es: Máster
