Filter Format Audit (1.0.0-rc4) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Tag
eu: Etiketa

en: Reset
eu: Garbitu

en: Name
eu: Izena

en: Format
eu: Formatua

en: results
eu: Emaitzak

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Field name
eu: Eremu izena

en: Count
eu: Zenbatu

en: Desc
eu: Beheraka

en: Deleted
eu: Ezabatua

en: Apply
eu: Ezarri

en: Edit content
eu: Editatu edukia

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
