Filter Format Audit (1.0.0-rc4) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Tag
gl: Etiqueta

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Name
gl: Nome

en: Format
gl: Formato

en: results
gl: resultados

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Field name
gl: Nome de campo

en: Count
gl: Contar

en: Attributes
gl: Atributos

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Deleted
gl: Borrado

en: Apply
gl: Aplicar

en: Edit content
gl: Editar contido

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »
