Filter Format Audit (1.0.0-rc4) - en to it translation catalogue (21 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Tag
it: Etichetta

en: Reset
it: Ripristina

en: Name
it: Nome

en: Format
it: Formato

en: results
it: risultati

en: Unknown
it: Sconosciuto

en: Field name
it: Nome del campo

en: Count
it: Numero

en: Desc
it: Disc

en: Attributes
it: Attributi

en: Sort by
it: Ordina per

en: Deleted
it: Eliminato

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: « First
it: « Prima

en: Last »
it: Ultima »

en: Filter format
it: Formato del filtro

en: Master
it: Principale
