Filter Format Audit (1.0.0-rc4) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Tag
lt: Žymė

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Format
lt: Formatas

en: results
lt: rezultatai

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Count
lt: Skaičius

en: Attributes
lt: Požymiai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Deleted
lt: Pašalinta

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »
