Filter Format Audit (1.0.0-rc4) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Tag
sk: Značka

en: Name
sk: Názov

en: Format
sk: Formát

en: results
sk: výsledky

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Count
sk: Počet

en: Desc
sk: Zostupne

en: Attributes
sk: Atribúty

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Deleted
sk: Odstránený

en: Apply
sk: Použiť

en: Edit content
sk: Upraviť obsah

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Asc
sk: Vzostupne
