Filter Format Audit (1.0.0-rc5) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: Reset
cy: Ailosod

en: Name
cy: Enw

en: Format
cy: Fformat

en: results
cy: canlyniadau

en: Unknown
cy: Anhysbys

en: Count
cy: Cyfrifiad

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Deleted
cy: Wedi ei ddileu

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
