Filter Format Audit (1.0.0-rc5) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Reset
is: Endursetja

en: Name
is: Nafn

en: Format
is: Stílsnið

en: results
is: niðurstöður

en: Unknown
is: Óþekkt

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
