Filter Format Audit (1.0.0-rc5) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Tag
kn: ಟ್ಯಾಗ್

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Format
kn: ಫಾರ್ಮಾಟ್‍ಗೊಳಿಸು

en: results
kn: ಫಲಿತಾಂಶ

en: Unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: Count
kn: ಲೆಕ್ಕ

en: Deleted
kn: ಅಳಿಸಲಾದ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು
