Filter Format Audit (1.0.0-rc5) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Name
nn: Namn

en: results
nn: resultat

en: Field name
nn: Feltnamn

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Deleted
nn: Sletta

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
