Filter Format Audit (1.0.0-rc5) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Content
se: Sisdoallu

en: Name
se: Namma

en: Format
se: Formáhtta

en: results
se: bohtosat

en: Sort by
se: Sirre
