Filter Format Audit (1.0.0-rc5) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Name
sl: Ime

en: Format
sl: Oblika

en: results
sl: rezulati

en: Unknown
sl: Neznan

en: Field name
sl: Ime polja

en: Count
sl: Število

en: Deleted
sl: Izbrisano
