Filter Format Audit (1.0.0-rc5) - en to sv translation catalogue (22 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Tag
sv: Etikett

en: Reset
sv: Återställ

en: Name
sv: Namn

en: results
sv: resultat

en: Unknown
sv: Okänd

en: Field name
sv: Fältnamn

en: Count
sv: Antal

en: Desc
sv: Fallande

en: Attributes
sv: Egenskaper

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Deleted
sv: Borttaget

en: Apply
sv: Applicera

en: Edit content
sv: Redigera innehåll

en: Offset
sv: Kompensera

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Filter format
sv: Format för filter

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
