Filter Format Audit (1.0.0-rc5) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Format
th: รูปแบบ

en: results
th: ผล

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: Field name
th: ชื่อช่องรับข้อมูล

en: Count
th: จำนวน

en: Deleted
th: ลบแล้ว

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »
