Filter Format Audit (1.0.0-rc6) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: Tag
af: Etiket

en: Reset
af: Herstel

en: Name
af: Naam

en: results
af: resultate

en: Unknown
af: Onbekend

en: Deleted
af: Uitgewis

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
