Filter Format Audit (1.0.0-rc6) - en to bo translation catalogue (20 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Tag
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Name
bo: མིང

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: results
bo: མཇུག་འབྲས

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Field name
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་མིང

en: Count
bo: གྲངས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Attributes
bo: མཚན་ཉིད

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Deleted
bo: སུབ་ཚར་བ

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Edit content
bo: ནང་དོན་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་པ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
