Filter Format Audit (1.0.0-rc6) - en to hu translation catalogue (24 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Tag
hu: Címke

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Name
hu: Név

en: Format
hu: Formátum

en: results
hu: eredmények

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Field name
hu: Mező neve

en: Count
hu: Mennyiség

en: Desc
hu: Csökk

en: Attributes
hu: Attribútumok

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Deleted
hu: Törölt

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Edit content
hu: Tartalom szerkesztése

en: Offset
hu: Eltolás

en: result
hu: eredmény

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Filter format
hu: Szűrőformátum

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester
