Filter Format Audit (1.0.0-rc6) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Name
hy: Անուն

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: results
hy: արդյունքները

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Field name
hy: Դաշտի անունը

en: Count
hy: քանակ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Deleted
hy: Ջնջված է
