Filter Format Audit (1.0.0-rc6) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Tag
jv: Tautan

en: Reset
jv: Baléknā

en: Name
jv: Jeneng

en: results
jv: kasil

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Field name
jv: Jeneng field

en: Count
jv: Jumlah

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Deleted
jv: Dibusak

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
