Filter Format Audit (1.0.0-rc6) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: Tag
ka: ტეგი

en: Name
ka: სახელი

en: Format
ka: ფორმატი

en: results
ka: შედეგები

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Field name
ka: ველის სახელი

en: Count
ka: რაოდენობა

en: Desc
ka: აღწერა

en: Attributes
ka: ატრიბუტები

en: Deleted
ka: წაშლილი

en: - All -
ka: - ყველა -
